PixelPRO | GODOX WITSTRO AD600 | BLIC ME BATERI

Shitet nga: PixelPro 20 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN HONG KONG
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038
GODOX WITSTRO AD600BM
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

- TEREN OSE STUDIO
- FUQIA - 600Ws
- FTOHJE ME VENTILLATOR
- TIPI I MONTIMIT - BOWENS MOUNT
- BATERI TE INTEGRUAR 11.1V / 8700mAh Lithium
- DERI 500 SHKREPJE TE PLOTA ME NJE MBUSHJE
- KOHA E RICIKLIMIT 0.01 – 2.5 SEC
- ETTL / M / Multi
- TEMPERATURA E DRITES 5600±200k
- KOHEZGJATJA E DRITES 1/220s-1/10000s
- KONTROLLIMI WIRELESS
- DIMENZIONET 220*245*125mm
- NIKON OSE CANON
- Micro USB Port
- USB Port
- PC Sync Port
- 3.5mm Sync Port
- PESHA 2.66KG

*Fabrikisht shitet pa lampe dhe pa reflektor!Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim