PixelPRO | METABONES PRODUKTE | TE REJA!

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
> PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
> PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL
> BINDU!

> KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038

- OFROJME PRODUKTE TE FIRMES METABONES
- TE GJITHA LLOJET E ADAPTEREVE
- SHPEJT LIRE
- ME GARANCION PERKATES
>> http://www.metabones.com/products


tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim