PixelPRO | NIKON D750 | 24,3MP | FHD 1080p@60FPS

Shitet nga: PixelPro Sot 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038NIKON D750 TRUPI

CMOS SENZOR: 24.3MP FX [FULL FRAME]
PROCESOR: EXPEED 4
LCD MONITOR LEVIZES 3.2INCH
XHIRIM Full HD 1080p@60FPS
AF SENZOR 51 PIKESH Multi-CAM 3500FX II
ISO 12800 - ME ZGJERIM DERI - ISO 51200
6.5 FPS [ FOTO PER SEKOND ]
Wi-Fi TE INTEGRUAR
TIME LAPSE
EXPOSURE SMOOTHING#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim