PixelPRO | PROAIM 22FT ULTIMATE - KRAN [7 METRA]

Shitet nga: PixelPro 20 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

SHIKO VIDEON E KRANIT - https://www.youtube.com/watch?v=Ad2IxHWd1wY> PROAIM 22ft (7 Metra) VIDEO KRAN KOMPLET ME PAJISJE PERCJELLESE
> KOKA - GOLD PAN TILT e MOTORIZUAR
> PROAIM STANDI PERMBI TRIPOD - HEAVY DUTY STAND {ME I SHTRENJTI]
> TRIPODI KOMPLET ME PAJISJE PERCJELLESE
> BATERITE KOMPLET ME KOFER
> D-33 DOLLY - RROTAT ME SISTEM FRENUES
> ALETET PER MONTIM DHE QANTAT PERKATESE

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim