PixelPRO | SONY A6300 & A6500 | MADE IN JAPAN!

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA
- GARANCION + FATURE FISKALE!
- NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHE AKSESORET
- MADE IN JAPAN
- CMIME PA KONKURENCE!

> KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

FAQJA JONE NE FB >> https://www.facebook.com/pixelpro038

> SONY A6500
- FOTO DHE VIDEO SUPER KUALITATIVE
- MUND TE KOMBINOHET ME CANON LENSA
- SENZOR - 24.2MP APS-C Exmor CMOS
- PROCESOR BIONZ X
- VIEWFINDER XGA Tru-Finder OLED EVF
- EKRAN LCD 3.0" LEVIZES ME TOUCH
- XHIRIM - UHD 4K Video & S-Log3 Gamma
- Full HD prej 1-120 fps
- STABILIZER 5-Axis SteadyShot INSIDE
- Wi-Fi dhe NFC
- AUTOFOKUS 4D me 425 PIKA Phase-Detect
- ISO 51200
- DERI 11FOTO PER SEKOND
- FATURE + GARANCION 12MUAJ
- MADE IN JAPAN
- LINK >> https://www.bhphotovideo.com/c/product/1289585-REG/sony_alpha_a6500_mirrorless_digital.html


> SONY A6300
- SENZOR 24.2MP APS-C Exmor CMOS
- PROCESOR BIONZ X
- VIEWFINDER XGA Tru-Finder OLED EVF
- EKRAN LCD 3.0" LEVIZES
- XHIRIM - UHD 4K30FPS & FHD 120FPS
- Wi-Fi dhe NFC
- 4D FOKUS me 425 PIKA Phase-Detect
- DERI 11fps
- ISO 51200
- SHITET ME Sony 16-50mm f/3.5-5.6 OSS Zoom
- FATURE + GARANCION 12MUAJ
- MADE IN JAPAN
- LINK >> https://www.bhphotovideo.com/c/product/1222773-REG/sony_soa6300bk_alpha_a6300_mirrorless_digital.html?sts=pi
tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus dron studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim