PixelPRO | SONY NX100 2 SANDISK 64GB EXTREME

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


SONY HXR-NX100 - ANETARI ME I RI I NXCAM SERISE

- SENZOR - SONY Exmor R CMOS
- XHIRIM - FULL HD 1920x1080 DERI NE 60FPS
- ND FILTER TE INTEGRUAR
- OBJEKTIV SONY G ME 12x ZOOM OPTIK
- DISPLLEJ 3.5INCH ME 1.56MILION NGJYRA
- MIKROFON TE INTEGRUAR
- ZOOM OPTIK 24x dhe 48x ZOOM DIXHITAL
- UNAZAT PER FOKUS MANUAL, ZOOM DHE IRIS
- KODEK - XAVC S, AVCHD 2.0, DV
- KRIJO PROFILIN TEND TE XHIRIMIT
- SLOW DHE QUICK MOTION SYSTEM
- DUAL SD - XHIRON NE DY KARTA
- AUDIO INPUT - 2 x 3-Pin XLR

-- -- -- -- -- -- -- -- -- --

CKA VJEN:
- KAMERA SONY HXR-NX100
- BATERIA SONY NPF770 INFO-LITHIUM
- CHARGER AC-L100
- TELE PILOT
- USB KABLLO DHE KABLLOT TJERA
- GOMA PER VIEWFINDER
- 2 SANDISK 64GB EXTREME
- GARANCIONI 12MUAJ FATURE FISKALE

- VIDEO >> https://www.youtube.com/watch?v=FEGbZZnFSlM


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim