PixelPRO | SONY PXW-Z150 | 4K XDCAM | 2016

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

SONY PXW-Z150 4K XDCAM

> 1 Senzor 1inch Exmor RS CMOS
> Rezolucion UHD 4K (3840 x 2160) deri 30p
> Rezolucion HD deri 120 fps
> Sony G Lens me 12x Zoom Optik
> 18/24x Zoom te tipit Clear Image dhe 48x Zoom Digjital
> Unaza per Manual Fokus, Zoom, Iris
> Formatet XAVC, AVC/H.264, AVCHD 2.0, MPEG-4
> Slow dhe Quick Motion Mundesi
> Pranon 2 SD Memory Karta ne te njejten kohe
> Wi-Fi
> 2 x 3-Pin XLR Audio Inpute
> Fature + Garancion 1 vit


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim