PixelPRO | dji MAVIC Pro | True 4K | Glonass |

Shitet nga: PixelPro Dje 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038- Dron ultra kompact
- Sistemi i ri OcuSync ofron bartje te videos prej (7km) larg.
- Mundeson operim deri ne (64kmh) ose 27-minuta kohe.
- True 4K, stabilizim superior te videos me kualitet UHD
- ActiveTrack, TapFly dhe plot funksione tjera te mencura e bejne xhirimin shume te lehte dhe me kualitet profesional.
- Sistemi i ri per shmangje te pengesave i kombinuar me nje
senzor te perforcuar rrisin sigurine gjate fluturimit.
- GPS dhe GLONASS bejne qe operimi te kete precizitet te shtuar.
- http://store.dji.com/product/mavic-pro

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat kamer blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim