PixelPRO CANON EOS 5D MK4 30.5MP 4K 2016

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!


- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


> Senzor 30.4MP Full-Frame CMOS
> Procesor DIGIC 6+
> Monitor 3.2inch me 1.62milion ngjyra Touchscreen LCD
> 4K Video @30 fps; 8.8MP Still Grab
> Auto Fokus 61-Pika High Density Reticular
> ISO 32000 me zgjerim deri ISO 102400
> Dual Pixel RAW; AF Area Select Button
> Dual Pixel CMOS AF Movie Servo AF
> 7 foto per sekond; CF & SD Memorje
> GPS dhe Wi-Fi me NFC
> Fature + Garancion 12 Muaj


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim