PixelPRO KRAN PER KAMERE FANCIER | 6-9-10M

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- I FABRIKUAR NE HONG KONG
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

FANCIER KRAN PROFESIONAL
- GJATESIA 6, 9 OSE 10 METRA
- TRUP I SFORCUAR ALUMIN-CELIK
- KONSTRUKT SHUME KUALITATIV DHE I FORTE
- KOKE PREJ 6KG DERI NE 12KG
- I LEHTE PER TU TRANSPORTU
- VJEN ME MONITOR, KONTROLLERA DHE TE GJITHA PAJISJET TJERA PLOTESUESE.
- KRAN I FABRIKUAR DHE I PUNUAR ME PRECIZITET INXHINIERIK.
- MADE IN HONG KONGYoutube Link >>> https://www.youtube.com/watch?v=IvNEQdMalgY

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim