PixelPRO PROAIM Wave 5P KRAN PER KAMERE E RE

Shitet nga: PixelPro 19 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038
PROAIM Wave-5P
- DIMENZIONE 7,5 - 9,5 - 10,5 METRA
- KRAN PROFESIONAL PER VIDEO KAMERA TE LEHTA DHE TE RENDA.
- PERKRAHE KAMERA DERI 21KG
- MODEL I RI DHE SHUME I QENDRUESHEM
- ME KREJT PAJISJET PERCJELLESE
- PRODHIM HONG KONG


linku ne youtube ->> https://www.youtube.com/watch?v=-Dpub7uUPWMNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim