Qels kamer

Shitet nga: qels kamer 25 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Qels kamer mund ta perdorni per foto dhe video.4gb sd card
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim