Regjistrues për Kamera DVR AVTech 8 Kanala

Shitet nga: Dani 23 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shes Regjistrues për Kamera DVR AVTech KPD667ZB per 8 kamera

Mund ta kontrolloni nga telefoni me Android ose iPhone dhe permes Kompjuterit si dhe mouse drejt nga DVR, gjithashtu ka teledirigjuesi

info nga prodhuesi
http://avtech.com.my/dvr_avtech_kpd677.html

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim