SHES GO PRO HERO4 BLACK EDITION *SUPER OFERTE*

Shitet nga: Ardit 06 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shes GO PRO HERO4 BLACK EDITION me te gjitha pajisjet e saj.

2 bateria
Shkopi
Pajisja per uje per 1 bateri dhe per 2 bateria dhe shume pajisje tjera per montimin ne veture ne biciklete apo vende tjera.

gopro,go pro,camera,hero4,gopro4,bmw,audi,mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim