SHESIME KAMERRA ME DW-NGA GJERRMANI SHUME TE MIRA

Shitet nga: Arben 02 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Mundeni edhe mes viberi +4917640230576SHESIME KAMERRA ME DW- NGA GJERRMANI SHUME TE MIRA DHE TE RREJA TE PA PERDORA JA NE PAKETIME ME PAISJE KOPLETE QMIMI ME MARRVESHJE.Kamera gjenden prishtine


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim