SONY DCR-SX30 video kamere e re

Shitet nga: ... 04 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Xhiron ne dy formatet 4:3 dhe 16:9, e blere ne Austri - i kam te gjitha dokumentet percjellese dhe garancionin, ka 4GB memorie interne dhe 4GB ne memory stick. Display digjital me touch screen. Vjen me te gjitha aksesoret percjellese ashtu sic eshte blere. Fotografite jane origjinale. Per me shume specifikacione vizito:
http://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-specs/DCR-SX30E/list
http://www.reevoo.com/p/sony-handycam-dcr-sx30
044220290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim