SONY MC 2000 FULL HD

Shitet nga: lumi 29 Jan 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shes sony mc 2000 made in japan kamera oshte e perdorur po ne gjendje te rregullt me hardisk te vetin 64 giga dhe hapsiren per kartela

049 847 708
tags: kamer sony kamera me qip kamer me kartel sony mc 2000 kamera full hd


tags: sony kamer profesionale full hd kamera e re kamer e mir sony weddin kamer per dasma hardisk sd cart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim