SONY NX3 1 + EXTRA PAJISJE 12MUAJ GARANCION

Shitet nga: PixelPro 29 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
PIXEL PRO
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- JO REFURBISHED!
- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!
- TE GJITHA TE PRODHUARA PER BRITANINE E MADHE!
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PAJISJE!

https://www.facebook.com/pixelpro038VEREJTJE!

- Shkaku i ankesave te konsumatoreve ane e kend botes ne lidhje me paketimin e kameres te popullarizuar "NX3" korporata japoneze "SONY" e ka korrigju veten edhe ne paketimin e kameres te saj "HXR-NX3" e ka shtu + nje bateri "SONY NPF770" edhe nje charger "SONY ACVL1".
- Dmth tash ne paketim shkruan "SONY NX3/1" e jo vetem "SONY NX3"

- Mos e ha foren me ble modelin e vjeter, kur blen "NX3" lype me bateri "NPF770" edhe charger "AC-VL1", sepse cmimi eshte i njejte!

Linku i lajmit >> https://pro.sony.com/bbsc/ssr/cat-supporttraining/cat-support/product-
HXRNX3%2F1/

=====================================================================

PAKO 1 - CKA VJEN
+ KAMERA - SONY HXR-NX3/1
+ BATERIA - SONY NPF770
+ CHARGERI I JASHTEM - SONY ACVL1
+ 2 KARTA SANDISK 32GB EXTREME 90MB/s
+ GARANCIONI 12 MUAJ

PAKO 2 - CKA VJEN
+ KAMERA - SONY HXR-NX3/1
+ BATERIA - SONY NPF770
+ MIKROFONI - SONY ECM-VG1
+ MBUSHESI I JASHTEM - SONY ACVL1
+ 2 KARTA SANDISK 32GB EXTREME 90MB/s
+ GARANCIONI 12 MUAJ


=====================================================================

KAMKORDERI ME I SHITUR I SONYT

- AVCHD 2.0 (1080/50p)
- SONY G-LENS ME 40X ZOOM
- 3x EXMOR CMOS SENZORA
- FULL HD | MPEG-4 AVC/H.264 AVCHD 2.0 - SD - DV(AVI) - MP4 - MPEG-4
- AVC/H.264 ne MP4
- DISPLAY 3.5-inch LCD TOUCH SCREEN MONITOR
- LED DRITE TE INTEGRUAR me 3 NIVELE - TEMP 5,500K
- WIFI + NFC - LIDHET ME TELEFON ose TABLET
- ANDROID OS OSE APPLE iOS
- STEREO MIKROFON TE INTEGRUAR
- XHIRON NE 2 SD KARTA NJEKOHESISHT [per xhirim me te sigurte.]
- SMART FOKUS DERI 40X (JO FOKUS DIGJITAL)
- SLOW & QUICK MOTION 1080p: Frame Rate 1,2,3,6,12,25,50fps
- PESHA 2.2KG

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim