STEDICAM 1000 euro

Shitet nga: droni 26 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
SHITET STEADICAM PRO AIM 7000

ME DY AMORTIZERA DHE MBAN DERI 15 KG KAMERA DMTH QE ESHTE PROFESIONAL

PER ME SHUM VIDEON:

https://www.youtube.com/watch?v=BG7avfqyhlI


tag canon nikon sony steadicam iphone samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim