Sisteme alarmi dhe Kamera sigurie

Shitet nga: Bejtulla 21 Maj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Ju duhet një mbrojtje perfekte për shtëpinë tuaj? - Sistemet tona të kamerave dhe alarmit janë mbrojtësit kryesor të Bisnesit, Shtëpisë, Banesës Apo Zyrës tuaj. Një seri e gjerë e sensorëve ju oron një mbrojtje maksimale nga dëmtimet me dashje të pronës tuaj.

Llojet e sensorëve janë te shumtë: senorët e lëvizjes, thyerjes së xhamave, sensorë magnetik për izolimin e dyerve etj..

Sistemet tona të alarmit janë të paisur më Karta Sim (karta Celulari) dhe bëjne të mundur njoftimin tuaj në dy sekonda kur dikush cënon perimetrin e sigurisë të vendosur nga ju.

Gjithashtu në të njëjtën kohë paisja njofton edhe 4 numura të tjerë të paravendosur nga ju. Paisja mund tju njoftojë me Anë të nje telefonate zanore që ju e keni regjistruar më parë. . Pra siç mund ta kuptoni edhe vetë këto sisteme janë fjala e fundit në teknologjinë e sigurisë për mbrojtjen e pronës tuaj.

Gjithashtu posedojm Kamera te të gjitha llojeve , Akcesa per Lifta, Brava Elektronike, Rampa, Dyer Levizese etj,

Bëjmë riparimin dhe mirëmbajtjen e tyre.

Gjendemi ne Prishtinë dhe Gjilan por bëjmë instalime kudo në Kosovë dhe rajon.

Qmimet janë sipas marëveshjes, jemi më të lirët dhe më të mirët në tregun tonë .

Ju mirepresim!

Nr.Kontaktit / 045 630 420... Viber +37744953797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim