Sony HVR-HD1000E

Shitet nga: Sony 04 Shk 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
SONY- HVR-HD1000E HDV 1080I

cante si dhe 2 bateria

(kamera ne gjendje perfekte shume pak e perdorur)

SHKUP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim