Sony HVR-M35E - HDV rekorder profesional

Shitet nga: Resul Çollaku 02 Shk 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Sony HVR-M35E mbeshtet formatin me te ri te Sonyt sic eshte Native Profresive 1080p. Ky rekorder eshte i afte qe te inçizoje dhe te bej playbackne formatin me te madh te teknologjise FullHD me mini-DV sic jane: 1080i60p, 1080i50p, 1080p30, 1080p25 si dhe DVD format sic jane 720p.

Sony HVR M35 ofron 4 kanale audio per record dhe playback dhe gjithashtu edhe nje monitor prej 2.7' inch si video preview.

-HDV Native Progressive HDV recording &playback
-Switchable recording & playback -HDV 1080 60i/50i, 1080/24P,25P,30P, -DVCAM 60i/50i, DV SP 60i/50i

-4CH audio in HDV & DVCAM play back -4CH audio embedded in the i.LINK & HD/SD-SDI output, or output through AES/EBU

-Down conversion playback

-DV/DVCAM WIDE 16:9 material conversion
i.LINK 6-pin: Transferring of A/V, TC & UB
Controls: LANC & Control S
-Dual size cassette mechanism
-Tape cleaner for reliable operation
-HVR-DR60/MRC1 status check
-HD/SD-SDI output (embedded Audio & TC)
-4ch audio in/output I/F: AES/EBU 4ch & XLR 4ch
-2.7-inch LCD -LCD color temperature 6500k, -211,200 dots
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim