Syze me kamer te fshehur 720P

Shitet nga: Altin Berisha 07 Jan 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shiten syze me kamer te fshehur ne gjendje te rregullt
vjen me sd card 4 gb dhe adapteri per mbushje dhe per lidhje me pc
Picture Resolution: 1280 x 1024
Video resolution: 480 x 720P
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim