Video Kamer - SONY

Shitet nga: Atdhe 02 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet Video kamera SONY per video inqizime eshte ne gjendje shume te mire pak i perdorur e shes, sepse e kam ble ni tjeter dhe nuk e kam adapterin..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim