Video kamera Sony DCR-SR35

Shitet nga: Art 17 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet video kamera Sony DCR-SR35 e perdorur por ne gjendje te mire. Hard disk drive 30 Gb, 3 menyre e incizimeve; LP (deri ne 20 ore), SP dhe HQ (deri 6.5 ore), soft touch screen, 2000 x zoom, baterija qendron rreth 100 minuta, e lehte per perdorim etj.... Çmimi fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim