XHIRIM PROFESIONAL | FOTOGRAFI | DJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: studio luli 04 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Xhirime me Kamera Profesionale FULL HD, Foto me Aparata Profesional Montazha me momentet më të bukura të jetës

Xhirime me kran kamera sipas madhsis 5 - 7 - 9 metra dhe me kamer fullHD

Për të rezervuar ekipin tonë për xhirimin e dasmës , Ahengut tuaj, ju lutem na kontaktoni në numrat e telefonit . Duke patur parasysh sezonin e ngarkuar veror dhe me qëllim të sigurimit të datës më të përshtatshme, ju sugjerojmë që rezervimet t’i bëni që tani.

+37744 664 586 & +37744 493 333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim