XHIRIM PROFESIONAL | FOTOGRAFI

Shitet nga: Lumi 13 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Studio Lumi ofron: Xhirime me Kamera Profesionale FULL HD, Foto me Aparata Profesional Montazha me momentet më të bukura të jetës..

Xhirim me kamer 1,2,3 si dhe me kran profesional sipas nevojes deri në 9 metra staf profesional

Studio Lumi ka një përvoj të madhe ne evenimente duke kërkuar gjithmon cilësi në punë
Dasma,Fejesa,Kanagjeqe,Synetia dhe shume e shume ahengje te ndryshme familjare..

Që rastet tuaja te veqanta të mbeten të paharruara !! .
Nje foto vlen sa 1000 fjale.

Poashtu kemi dhe albumin me Ftesa mbi 100 lloje duke filluar nga 0.20cent Albumi më i ri në treg

Ne ju garantojm për Punen tonë


Atëhere na kontaktoni në nr: 044 847 708 ; 049 847 708

Për të rezervuar ekipin tonë për xhirimin e dasmës , Ahengut tuaj, ju lutem na kontaktoni në numrat e telefonit . Duke patur parasysh sezonin e ngarkuar veror dhe me qëllim të sigurimit të datës më të përshtatshme, ju sugjerojmë që rezervimet t’i bëni që tani.


https://www.facebook.com/pages/Studio-Lumi/191380827630184?fref=ts
http://www.youtube.com/watch?v=6looEbiVAVgTags: kran profesional kamer me kran kran per darsma krani 3d fotograf xhirime xhirim inqizim gjirime gjirim profesionale gjirim inqizime kamer kamera hdv studiolumi studio lumi xhirim profesional canon sony fatlum bajrami fotografi foto lumi lumi foto canon profesional foto profesionale xhirime full hd inqizime hd inqizim xhirim gjirim gjirime fotografist kamerman kamermani inqizim me kamer dj kamer sony hdv montazh ftesa album me fotografi nokia samsung creativ iphone nikon xhirime full hd hdv hd studio lumi kameraman kamer profesionale hdv photography photo ftesa album me foto fotografi kamermani zerim me qera dj zvoqnika xhirime me kran kran per kamer inqizime me kran gjirime me kran fotografi fotoshoting full hd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim