Xhirime dhe Fotografi Professionale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AE PRODUCTION 28 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Xhirime dhe fotografi profesionale per dasma dhe ahengje te ndryshme.
Xhironi dasmen tuaj me nje cmim mjaft te arsyeshem.
Xhirojme edhe spote te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim