kamera dhe alarma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSh Leoni 24 Dhj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Bejm shitjen e kamerave dhe alarmave dhe montimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim