kamera dhe alarma

Shitet nga: NTSH LEONI 14 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Bejm shitjen dhe montimin e kamerave dhe alarmave me garancjon 2 vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim