kimik kamer

Shitet nga: kimik kamer 20 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Kimik me.kamer mund te boni foto,video dhe inqizim audio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim