or me kamer

Shitet nga: ora kamer 19 Nën 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Or me kamer me sd card mund te perdorni per foto dhe video.e Re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim