ore Kamer 64gb

Shitet nga: ore kamer 01 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Or me kamer mund te beni foto dhe video .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim