ore me kamer 4gb

Shitet nga: orekamer 20 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Ore me kamer e re epa perdorur mund te boni foto edhe video me audio.oren mund ta merrni ne prishtin dhe vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim