xhirime me kamer Full HD

Shitet nga: EL production 13 Nën 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Bejm gjirime me kamer profesionale Full HD me nje staf profesional , per dasma , syneti ahengje te ndryshme , foto ne natyr me fotoaparat 5D , si dhe xhirim me dron dhe Kran , me çmime shume te volitshme . Rezervoni qe tani Tel viber +37744160098 ,044449949 049868821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim