♦ Bëjm Instalimin e ♦ KAMERAV dhe ALARMEV ♦

Shitet nga: Kamera 18 Maj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
♦ Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmav kunder Vjedhjev
•KAMERA VËZHGIMI IP dhe Analog me mundsi shikimi nga vendi dhe interneti (Telefoni)
•ALARME KUNDËR VJEDHJES pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.
•ALARM KUNDËR ZJARRIT
•INTERFON DHE VIDEOFON etj....
Paisjet kan 1 Vjet Garancion Perveq nese Demtohen nga Rryma ...
Te interesuarit mund te Kontaktojn ne nr.e Telefonit & Viber +37745609939 ...
• Per ma shumë info Mund te na Gjeni ne Facebook ==> https://www.facebook.com/B%C3%ABjm-Instalimin-e-Kamerav-dhe-Alarmev-574950302671424/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim