2 Kamera per Objekte ose Shtepin tuaj

Shitet nga: Kamera 10 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shiten dy kamera 50 euro copa ne gjendje te mir.

te pershtatshme per Objekte, Lokale ose per Shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim