Aparat Fujifilm Profesional

Shitet nga: Rinas 27 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes aparatin fujifilm HS10 ne gjendje shum tmir krejt pak i perdorur i ardhur nga gjermonia me lens 24-720mm me aparat vin paisjet:qanta,kallbllat per pc dhe tv,memory cart 8gb boj n drrim me iptone 4 ose 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim