10 Cope IP Kamera 5 te brendshme dhe 5 te Jashtme

Shitet nga: IP Camera 21 Nën 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Ne linkat vijues mund ti gjeni shpecifikat e kamerave:
. IP Kamerat munden me incizu direkt ne PC edhe me u monitoru prej PC ose Telefonit, per cdo levizje munden me dergu automatikisht email ne telefon. munden me u perdore pa pasur nevoje per pajisje extra.
Kamera e brendshme:
.
http://www.avtech.com.hk/eng/avi201.htm
.
https://www.youtube.com/watch?v=TUR8Ddxuwyk&ab_channel=huayang888
.
Kamera e Jashtme:
.
https://www.youtube.com/watch?v=syQ52nOWHvQ&ab_channel=CCTVnerdZapo
.
Kontakt:
Email
tel. 049609144 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim