4 cope Kamera HD-SDI 2MP Kamera - Ndrrim i munds..

Shitet nga: Kamera 31 Dhj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shiten kater HD-SDI 2MP Kamera me DVR per me shume info reth specifikave shiko linkun ne vijim:


http://www.amazon.com/LTS-LTD2704XE-P-Channel-Preinstall-LTD2704XE-P-1TB/dp/B00CVTNPDM Cmimi 300Eur
.
.
http://www.amazon.com/LTS-CMSD5823-Bullet-Camera/dp/B00E5NAKL2 Cmimi 200Eur
.
.
http://www.amazon.com/LTS-CMSD3823-3-3-12mm-Varifocal-LTCMSD3823/dp/B00CS1YMGC Cmimi 200Eur
.
.

Kontakt:
Viber 049609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim