AKSION!! Alarm wireless (pa tel), i lehte per tu..

Shitet nga: www.blej24.com 22 Qer 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Ne Aksion!
Cmimi i meparshem : 92.00
Sasia e limituar!

Sistem wireless (pa tel) i alarmit multifunksional, i lehte per t'u montuar - plug and play.

Alarm pa tel nga firma Holandeze Konig. Shume i lehte per t'u montur dhe ideal per shtepi, banes, lokal dhe ngjashem. Perbehet prej 3 senzorave pa tel, 3 senzorave te deres/dritares pa tel, bazes me siren prej 100dB dhe 2 teledirigjues. Thjeshte me u punu me te.
Gjithashtu edhe senzoret kane sirenen e tyre te integruar prej 95dB.
Kodi i artikulit: 5412810116836

Multi functional plug and play wireless alarm system. Easy and quick installation. Secures houses, offices, shops, etc. in just a few minutes. The alarm unit with a 100 dB siren and LED indicators displays which sensor is triggered. Complete with 2 wireless door/window sensors for securing doors and windows, 2 passive infrared (PIR) detectors and 2 vibration sensors for use on glass. Door/window and vibration sensors can be switched to RF or RF + alarm. Switched to RF + alarm activates a 95 dB siren on the sensor. Supplied with 2 RF controlled remote controls to arm or disarm the system. Function switch on alarm unit for alarm or door bell use (chime). Batteries included for the sensors and the remote controls.

Main unit:
• Power: 4.5 VDC (3x battery AA, not included)
• Alarm volume: 100 dB (0.50 m)
• Chime volume: 90 dB (0.50 m)
• Switch: alarm/chime/off
• Delay time: 20~25s
• LED indicator: 6
• Frequency: 433 MHz
• Dimensions: 5.7(W) x 3.9(D) x 10.9(H)cm

Remote control:
• Power: 12 VDC (1x battery 23A, included)
• Working distance: +/- 30 m (open area)
• Buttons: on/off
• LED indicator: 1
• Frequency: 433 MHz
• Dimensions: 3.5(W) x 1.3(D) x 5.2(H)cm

Door/window sensor:
• Power: 4.5 VDC (3x battery LR44, included)
• Working distance: +/- 60m (open area)
• Alarm volume: 95 dB (0.5m)
• Switch: RF + alarm/RF/off
• Frequency: 433MHz
• Dimensions with magnet strip: 6(W) x 1(D) x 9.9(H)cm

PIR:
• Power: 4.5 VDC (3x battery AA, not included)
• Working distance: +/- 60 m (open area)
• Detecting range: 5~8m
• Detecting angle: 100° (horizontal) / 80° (vertical)
• Installation height: 1.5m (recommended)
• Frequency: 433 MHz
• Dimensions: 6(W) x 5(D) x 9.8(H)cm

Vibration sensor:
• Power: 4.5 VDC (3x battery LR44, included)
• Working distance: +/- 60 m (open area)
• Frequency: 433 MHz
• Alarm volume: 95 dB (0.5m)
• Dimensions: 4.8(W) x 1(D) x 9.9(H)cm

Package content..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim