Alarm ne rast rreziku

Shitet nga: arben 15 Shk 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Alarmi perdoret per raste rreziku vjedhjeje apo tentim vjedhjeje te qantave. Me shume perdoret per femra apo njerz qe kane ndonje dyqan me sende me vler. E ka zhurmen shume te madhe si ti heket litari nga paisja. Gjithashtu ka edhe drit qe nevojitet neper hurje te erreta. Gjithashtu mund te perdoret per largimin e qenve se ka ze shume te fort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim