Alarma dhe Pajaqalla

Shitet nga: Liridon 22 Mar 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Qmimi per Alarm te vogel : Copa 3 euro
Alarmat e mdhaj : 20 euro copa
Pajaqalli 400w : 20 euru
Pajaqalli 100w : 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim