Arsh Security Camera System

Shitet nga: Arsh Security Camera System 01 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme Shitjen dhe Montimin e Kamerave te Sigurise ne Objekte Afariste , Banesore , Shtepi , Lokale . Me sistemet bashkohore ku mund te percjellini online me paisjet Smart Phone .


Me Garancion deri në 24 muaj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim