Bëjm Instalimin e KAMERAVE & ALARMEV etj ...

Shitet nga: Kamera 31 Krr 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bëjm vendosjen e rrjetit për sistemet e sigurimit siç janë: sistemi i kamerave (CCTV), sistemi i Alarmit kundër vjedhjes, Si dhe Bejm instlaimin e Alarmit dhe Acces Control-it(qasje me kartel,qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i Alarmit kundër zjarrit, zërimit etj... E gjitha kjo me plan profesional dhe të detajuar. Për çdo të interesuar sa i përket produkteve dhe shërbimeve në lidhje me: CCTV-të(kamerat), Alarmet kundër vjedhjes, Alarmet kundër zjarrit dhe pajisjeve të Acces Control-it (qasje me kontroll) . Na kontaktoni ne numrin E telefonit A po ne Viber +37745-609-939 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim