DVR 16 Channal H.264 Network

Shitet nga: NTSH ART NET 10 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
DVR 16 porte Multistar
(HDMI ,VGA ,BNC ,RJ 45)

Karakteristikat:
Domin name ready
Mobile phone view based on symbian, windows Mobile iPhone , Blackberry &Android operation system

Support USB flash drive ,USB mobile hard disk and Network backup,
Support SATA HDD (maximal value of erch disk is up to 2TB)
Suppor IR remote control all mouse control
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim