Dvr + 3 kamera

Shitet nga: Kamera 29 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet dvr + 3 kamera me infrared, me te gjitha paisjet shtese perveq hard diskut te cilen nuk e ka, jane te perdorura dhe ne gjendje shume te mire, fotot ne kete postim jane origjinale.

1.DVR - 4 channel;
2.Camera 3 x 800 tvl-night vision;
4.Mbajtese te kameres x 3,

Per qdo informate tjeter ne lidhje me paisjen mund te therrni ne qdo kohe nga ora 08-16 h.
Çmimi: 150 euro, çmimi eshte fiks.
Faleminderit per mirëkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim