HD Security Kits NVR-4704J-520B-HI1.3M

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 23 Pri 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
HD Security Kits NVR-4704J-520B-HI1.3M,4pcs of 1.3MP HD-IP cameras
(1/4 inch 1.3Megapixel Hisilicon 960P;Φ5×24IRs,12mil;1.3 Mega-pixel
HD board lens 3.6/6mm optional;ICR,IP66,White color) + 1pc of
4ch 1080P NVR,with POE,12V/5A + 4pcs of 18M Network
cables + 4pcs of 12V/2A Power Adapters

Për më shumë informata rreth produkteve tona vizitoni ueb
www.europrinty.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim