Homematic Alarm pa tel - Qender alarmi wireless

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 12 Mar 16:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

188 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Alarm nga firma gjermane Homematic wireless. Kjo qender e alarmit pa tel eshte e pershtatshme per ato objekte ku nuk ka mundsi me u vendos kablli por duhet te punoj pa tel. Ky alarm punon deri ne largsi ~ 300m nese nuk ka pengesa. Ne kete qender te alarmit ka mundsi te kyqen senzora te ndryshem pa tel si p.sh. Senzorat e levizjes, senzora te ujit, senzor tymi, senzor te deres dhe dritares, siren, thirrje telefonike dhe pjes te tjera. Komunikimi bidireksional ne mes te qendres dhe senzorave behet ne 868,35Mhz. Ne qender mund te lidhen deri ne 100 senzora. Permes sistemit BidCos qe ka ky alarme bene ate shume te sigurt ne komunikim me senzorat e montum.
Kodi : 5685742
______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
(Vizitoni webfaqen tone, ne Kontakt, dhe ndiqni videot se si te vini tek ne)
Tek ne gjithashtu mund të bëni edh

Beje porosine direkt ne Blej24

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim