IP Kamerre rrjeti - interneti per monitorim ne s..

Shitet nga: www.blej24.com 25 Krr 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
IP Kamerre rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.
Plug and View! Kamere adekuate per monitorim e objektit, prodhimit, femive ne shtepi, personave me handikep (te meta) mandej kafsheve shtepiake qe jane vetun gjate dites ne banes, shtepi apo hapsira tjera. Gjersi e madhe e vezhgimit 1.7mm Lensi me 74,8 shkall. Software per PC/llaptop dhe funksionon edhe me Androit telefonat (Samsung, HTC, Nokia etj) dhe me Iphone. Edimax, perdorimi brenda ne objekt, Rezulucioni: max. 960p (1280x960) / 25fps, Objektiv: Fix, 1,7mm, 75°, Furnizimi: 5V/DC, Perparsit: Njeh levizjet para kameres, Bewegungserkennung, 1.3 Megapixel. Ne paketim jane: Kamera e internetit, adaptori i rrymes, Ethernet kabel, CD-ROM me software dhe dokumentacione te tjera te mjaftushme, Cloud ID kartel
Kodi i artikullit: D886406


Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

The Edimax is a highly cost-effective network camera designed for easy home monitoring. About the size of an average smartphone, the Edimax IC-3115W can be easily set up on a table or on the wall, so you can always keep an eye on the safety of your pets, property, or loved ones. The Edimax IC-3115W comes in a glossy white finish and a simplistic design, allowing it to blend in perfectly with your home decoration. The Edimax 1.3Mpx Wireless Network Camera is simply the best choice for easy home monitoring.

3-level user access (administrator/operator/guest)
Multi-area motion detection
Sends motion-detected snapshots to email and FTP
Recording upon detected motion
SXVGA (1280 x 960) resolution at 30fps
WPS support for easy connection
Viewer software to access 16 network cameras simultaneously
Manually and cycle recording
Up to 16 login accounts
Free EdiView viewer app for iPhone & Android phones

Edimax Plug-n-View
Edimax Plug-n-View technology makes it easy for you to keep an eye on the safety of your home, family, pets, and assets wherever you go. With Plug-n-View technology, you can set up your Edimax network camera in a few simple steps. The camera also connects to the cloud automatically, so you can access it remotely with a smartphone, tablet, or computer no matter where you are.

Edimax IC-3115 Plug and View
Specifications


Camera
Standards
Interface
•1.3 megapixel CMOS sensor
•1.7mm, f/2.4 (approx. 28mm equiv.)
•View angle: 74.8°
•Fast Ethernet IEEE 802.3/802.3u
•Wireless IEEE 802.11b/g/n
•1 Ethernet (RJ-45) port
•1 Power jack
•1 Reset/WPS b..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim